Jak co roku, w połowie października, w moim mini studio na warszawskiej Ochocie, zaczyna się dużo dziać, a to może oznaczać tylko jedno – zapisy na świąteczne mini sesje właśnie ruszyły! :)

W tym roku postawiłam na minimalizm, ale mam nadzieję, że udało mi się przy tym utrzymać ten niepowtarzalny, ciepły klimat.

Zapraszam Was na rodzinne spotkanie, podczas którego miło spędzicie czas, a przy tym stworzymy dla Was niezapomnianą pamiątkę na lata. Dla niektórych świąteczne mini sesje, to już swego rodzaju tradycja – i jest mi z tego powodu niezmiernie miło! :)

Świąteczne mini sesje to…

45’cio minutowe spotkanie, a w tym 30 minut sesji. To wystarczający czas na stworzenie dla Was cudownych, rodzinnych, świątecznych kadrów, które będą nie tylko piękną pamiątką, ale także wspaniałym prezentem dla rodziny i przyjaciół.

Podstawowy pakiet świątecznej mini sesji, to 5 pięknych kadrów w wersji elektronicznej i drukowanej (format 13×19). Zdjęcia drukowane zapakowane są w ozdobną kopertę, dzięki czemu już w takiej formie, stanowią idealny prezent.

Powracający Klienci otrzymają ode mnie prezent w postaci dodatkowego ujęcia – jeżeli więc spotykamy się ponownie, to możecie dokonać wyboru 6, a nie 5 zdjęć :)

Koszt świątecznej mini sesji, to 300,00zł, i jest to koszt sesji dla jednej rodziny (rodzice+dzieci).

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 40,00zł/sztuka oraz 10stronnicowych EKO albumów w cenie 100,00zł.

 

Jak i gdzie zapisać się na świąteczną mini sesję?

Sposoby zapisania na sesję są co najmniej 4, ale najwygodniejszy chyba dla obydwu stron, jest system rezerwacyjny Zalamo.

Możecie tu zobaczyć aktualnie dostępne terminy i dokonać wpłaty zadatku za pośrednictem Dot Pay, a na koniec otrzymacie maila z potwierdzeniem, natomiast przed sesją sms’a z przypomnieniem.

Kolejne możliwości to kontakt mailowy, wiadomość na instagramie oraz wiadomość na facebook’u. Niezależnie jednak od metody, warunkiem rezerwacji sesji jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 100,00zł.

Reszta kwoty – 200,00zł, płatne jest gotówką w dniu sesji. Rozliczenie za dodatkowe ujęcia oraz EKO albumy odbywać się będzie za pośrednictwem galerii, w której otrzymacie zdjęcia do wyboru.

 

Jak się przygotować do sesji?

Poza przygotowanymi przeze mnie dekoracjami, równie ważne, jak nawet nie ważniejsze, jest Wasze przygotowanie. Aby zdjęcia wyszły spójnie, cieszyły oko i wszystko się na nich idealnie komponowało, muszę poprosić Was o zaangażowanie i zapewnienie odpowiedniej odzieży.

Preferowane kolory to biel, beż, krem, karmel, brąz, szarości, stonowana zieleń, khaki, granat, czerwień.

Unikamy mieszanych wzorów – jedna osoba w kropki, druga w kratkę, trzecia w kwiatki. Wystrzegamy się bajkowych nadruków, napisów i sportowych znaczków.

Prośba o zabranie obuwia na zmianę – dla Mam preferowane są baletki, dla Tatusiów mokasyny, a dla dzieciaków pasujące do stroju buty (tylko proszę, nie typowe buty sportowe!). Opcja numer dwa to gołe stopy – u wszystkich! :)

Na sesję przychodzicie już przebrani, tak żebyśmy nie tracili czasu przeznaczonego na wykonanie zdjęć. Poza tym dzieciaki bardzo nie lubią – jak zapewne wiecie, przebierania pod presją czasu :) Także dla większego komfortu – przychodzicie w 100% przygotowani :)

 

Zasady obowiązujące na świątecznych mini sesjach, czyli o czym trzeba pamiętać.

Bardzo Was proszę o punktualność. W dniach, kiedy odbywają się świąteczne mini sesje, grafik jest zaplanowany co do minuty. Wasze spóźnienie to niestety strata cennych minut sesji. Nie mam możliwości przedłużenia sesji. Prośba żebyście byli na czas – nie po czasie, ale także nie przed czasem, bo przed Wami też odbywa się sesja :)

Jak już wspomniałam, proszę o przyjście na sesję już w strojach. Czas przeznaczony na przebieranie, to również uciekające niepotrzebnie minuty.

Poza strojem musicie pamiętać o dobrych humorach! Sesja ma być przede wszystkim fajną zabawą, zwłaszcza dla dzieci :) Przygotujcie je na to, że spotkają się z Panią/Ciocią z aparatem, może warto napomknąć, że zdjęcia wyślecie do Świętego Mikołaja? :) Albo, że będzie to prezent dla Babci/Dziadka/Cioci/Wujka? :) Znacie swoje pociechy najlepiej, więc zostawiam to już Wam :)

 

Sesja, sesja, a co po świątecznej mini sesji…?

Po sesji, w przeciągu 4 dni roboczych, otrzymacie ode mnie link do galerii, z której będziecie mogli wybrać najpiękniejsze dla Was ujęcia. Zdjęcia do wglądu będą już obrobione i będziecie widzieli efekt finalny. Po otrzymaniu galerii będziecie mieli 3 dni na dokonanie wyboru. W przypadku zakupu EKO albumu przygotowuję dla Was do akceptu projekt, a jeżeli zostajemy tylko przy odbitkach, to składam zamówienie do laboratorium.

Dlaczego wszystko musi dziać się tak szybko? Okres świątecznych mini sesji, to gorący czas nie tylko dla fotografów, ale także dla laboratorium, w którym drukuję zdjęcia i albumy, jak i dla kurierów. Zdjęcia drukują się dłużej, albumy dłużej składają, a paczki dłużej idą.

Nauczona doświadczeniem z minionych lat, wiem, że musimy sobie obopólnie narzucić taki rygor i ramy czasowe.

Płynie z tego jednak również korzyść dla obydwu stron – ja mogę pracować na bieżąco, a Wy będziecie mogli szybko cieszyć się efektami naszego spotkania :)

Zdjęcia będzie można odebrać w wyznaczonym przeze mnie terminie w studio na Ochocie, lub na codzień w Miasteczku Wilanów.

 

Pytania…?

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania na temat świątecznych mini sesji, to piszcie śmiało – każdy kanał komunikacji jest w tym celu odpowiedni!

 

Do zobaczenia na sesji!

HoHoHo

Ewelina :)

 

Interesuje Cię taka sesja?

Zapytaj o wolne terminy.