Namacalnie zawsze lepiej niż wirtualnie

Za nami trudny rok. Rok pandemii. Rok, na który chyba nikt nie był gotowy i którego nikt się nie spodziewał. W marcu 2020, kiedy miał miejsce pierwszy lockdown, mówiono, że to potrwa maksymalnie 3 tygodnie. Potem, że do wakacji. A po wakacjach było już tylko gorzej. I tak, ponad rok później bardzo małymi kroczkami wracamy do normalności…

Bardzo się cieszę, że technologia pozwoliła nam na chociaż namiastkę normalności… Rozmowy na Zoomie, Skypie, Messengerze czy FaceTimie nie pozwoliły nam oszaleć na początku tego trudnego czasu. Ale te wirtualne spotkania mimo wszystko nie zastąpią przytulenia, uścisku dłoni, poczucia, że ktoś jest na wyciągnięcie ręki… Wirtualne spotkania nie zastąpią namacalności naszej rzeczywistości… Nie zastąpią normalnego życia tu i teraz.

 

Brak pamięci w telefonie i pełne dyski

I tak samo jest ze zdjęciami…

Wirtualne zdjęcia nigdy nie zastąpią tych wydrukowanych.

Wasz telefon co chwilę wyświetla zapewne komunikat “Brak wolnego miejsca” – wówczas na oślep kasujecie zdjęcia i filmy, żeby tylko zrobić miejsce na nowe wspomnienia…

Ale jak często wracacie do zdjęć z połowy czy początku galerii Waszego telefonu?

Jak często siadacie do komputera i zapuszczacie się w czeluści dysku w poszukiwaniu zdjęć, dzięki którym możecie powspominać wakacje czy codzienność z minionych lat…?

Zgaduję!

Niezbyt często… albo i wcale…

Prawda?

 

Najpiękniejsze albumy!

A gdyby te zdjęcia, w najpiękniejszej oprawie, były na wyciągnięcie ręki…?

Czy nie usiedlibyście w majówkowy, deszczowy dzień,  z dzieciakami na kolanach, żeby wspólnie przenieść się w czasie i powspominać fajne chwile z Waszego życia?

Jestem pewna, że tak!

Dlatego też zawsze po sesji namawiam Was na stworzenie albumu z naszego spotkania, bo to taka wisienka na torcie.

 

Jeżeli albumy to tylko od Crystal Albums!

 

Dlaczego Crystal Albums?

Bo to ich jakość i poziom obsługi Klienta, urzekły mnie od samego początku. To ich wydruki – czy w postaci samych odbitek czy też albumów, zachwalacie po otrzymaniu ode mnie efektu końcowego naszych sesji.

Niejednokrotnie dostawałam od Was wiadomości, że jakość wydruku jest wspaniała.

I taki jest mój cel – Wasze wspomnienia mają mieć najpiękniejszą oprawę z możliwych, a taką właśnie otrzymamy wspólnie w firmie Crystal Albums.

Jak wygląda album?

 

Zdjęcia drukowane są na matowym papierze jedwabnym , dzięki czemu nie doświadczymy tu zabrudzeń czy odciśniętych małych paluszków.

Karty albumu to również papier jedwabny w dwóch wersjach – sztywne karty (Storyalbum) i nieco bardziej elastyczne, ale nadal sztywne karty (Storybook). Ja osobiście jestem fanką tych drugich ;)

Ilość i różnorodność obić, przyprawią Was o zawrót głowy! Mamy bowiem do wyboru różnego rodzaju obicia skórzane oraz płótna.

A do tego pełna personalizacja – na okładce możemy umieścić zdjęcie, a także zrobić grawer czy nadruk – wszystko zgodnie z Waszą wizją i potrzebami.

W albumach z obiciem minimalna ilość rozkładówek to 10 (czyli 20 stron), a maksymalna to 50 (czyli 100 stron).

Mamy też kilka opcji wielkościowych – dostępne formaty to 20×20, 25×25.

Drugą opcją jest EKO album – sztywne karty i do tego papierowa okładka, na której możemy umieścić zdjęcia lub dowolne napisy czy dedykacje. I to wszystko również wydrukowane na przepięknym papierze jedwabnym.

W przypadku EKO albumów mamy dwie opcje objętościowe przy formacie 20×20 – jest to 5 rozkładówek (czyli 10 stron) oraz 10 rozkładówek (czyli 20 stron).

Taki album to idealny prezent np. dla Dziadków. Mogą go sobie postawić na półce i będzie wówczas pełnić również funkcję ramki z najpiękniejszymi zdjęciami ich wnucząt.

To brzmi jak prezent idealny!

Ile to kosztuje…?

Nie będę Was czarować – nie osiągniemy tu ceny fotoksiążki z sieciówki…

W parze z jakością, zawsze będzie szła wyższa cena.

Ale uwierzcie mi, że warto zainwestować w produkt najwyższej jakości. Gwarantuje Wam, że po otrzymaniu zdjęć i albumów z Crystal Albums, już nigdy nie pomyślicie o innej formie wywoływania Waszych wspomnień :)

 

Albumy Storyalbum (sztywne karty) – cena za bazowe 10 rozkładówek:

 • Rozmiar 20×20 – 330,00zł 
 • Rozmiar 25×25 – 480,00zł 

Album Storybook (elastyczne karty) – cena za bazowe 10 rozkładówek:

 • Rozmiar 20×20 – 300,00zł  
 • Rozmiar 25×25 – 450,00zł 

 

Dodatki dla Storyalbum i Storybook

 1. Nadruk UV lub tłoczenie z przodu lub na tyle okładki – 75,00zł 
 2. Grawer z przodu lub na tyle okładki – 50,00zł
 3. Dodatkowa rozkładówka (2 strony)
 • Rozmiar 20×20 – 15,00zł 
 • Rozmiar 25×25 – 25,00zł 

 

EKO album

 • Rozmiar 20×20, 5 rozkładówek – 150,00zł 
 • Rozmiar 20×20, 10 rozkładówek – 250,00zł

 

Druki zdjęć

 • 10×15 – 1,50zł 
 • 13×19 – 2,50zł 
 • 15×23 – 3,00zł 
 • 30×45 – 19,00zł 

 

 

Teraz wszystko w Waszych rękach!

 

Marzycie o takim albumie z naszymi wspólnymi zdjęciami?

Zapraszam Was do zakładki “Kontakt”. Z wielką przyjemnością spotkam się z Wami na sesji, na której zaprezentuje Wam wszystkie możliwości w jakie możemy opakować efekty naszej sesji!

Ewelina

 

Interesują Was takie albumy?

Zapytaj o szczegóły.