Dni mijały, Agnieszka już po terminie porodu, a ja ze zbliżającym się terminem wyjazdu…

Jednak Emilka uparcie nie chciała pojawić się na świecie :)

Sprawdzałam już rozkład jazdy PKP, żeby wrócić, gdyby wielki dzień nadszedł już po moim wyjeździe…

Ale 26.07.2019 okazał się szczęśliwy nie tylko dla mnie. Tego dnia mój Jasiek obchodził 4’te urodziny, i tego dnia urodziła się Emilka.

Miałam ogromny zaszczyt towarzyszyć Agnieszce i Maćkowi drugiego dnia po porodzie w szpitalu i uwiecznić dla nich te magiczne chwile w ramach sesji #projekt48.

Wiedziałam, że Agnieszka planuje wykorzystać zdjęcia mojego autorstwa w social mediach, ale przyznam szczerze, że nie spodziewałam się aż tak dużego odzewu z Waszej strony po ich publikacji.

Ponadto jedną z najważniejszych dla mnie rzeczy, poza stworzeniem przepięknej pamiątki dla Agnieszki i Maćka, jest to że media drukując moje zdjęcia podkreślały, że są one bardzo prawdziwe, emocjonalne i naturalne. Takie właśnie reportaże chcę dla Was tworzyć, to właśnie na takim odbiorze zależy mi najbardziej. Gdy czytałam zarówno artykuły prasowe jak i komentarze, to rozpierała mnie duma.

Raz jeszcze gratulacje dla Agnieszki i Maćka, a Emilce życzę samych tak cudownych chwil, jak te które miałam okazję uwiecznić – pełnych miłości i szczęścia.